Cum saruta fiecare zodie?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Cum saruta fiecare zodie?

Mesaj Scris de funky2 la data de Joi Apr 05, 2012 1:46 am

Sper ca o sa va intereseze, mie mi se pare destul de interesant.

BERBEC:
Nativului din zodia Berbec ii place sa domine si sa preia initiativa chiar si atunci cand saruta. Pentru Berbec, saruturile sunt extrem de pasionale, chiar daca nu sunt foarte lungi. Adora sa fie mangaiat si sarutat pe ceafa, iar micile muscaturi de ureche ii dau fiori. Femeia Berbec va cauta mereu barbati mai puternici decat ea pe care este sigura ca ii va satisface.

TAUR:
Nativele din Taur adora sa faca sex, iar sarutul este foarte important. Saruturile sale vin din inima si exprima, in general, ce simte pentru partener. Cine are parte de sarutul unui Taur, va experimenta un sarut lung, sincer, senzual si provocator.

GEMENI:
Gemenii se excita foarte usor cand le sunt soptite la ureche cuvinte de dragoste fierbinti sau sunt provocati la o discutie “fara perdea”. Din acest motiv, chiar si cand saruta, vorbele, observatiile haioase si chicotelile nu lipsesc din repertoriul sau. Saruturile sunt scurte si nu ii place sa domine in timpul sarutului.

RAC:
Nativii din Rac sunt persoane tandre, sensibile care adora sa ofere si sa primeasca mangaieri. Daca in timpul actului sexual are grija ca prestatia sa sa fie aproape de perfectiune, cand saruta este extreme de protector si senzual. Pline de pasiune, racii se pierd uneori cand saruta.

LEU:
Asemenea fiarei care ii guverneaza zodia, nativa din Leu adora sa isi domine partenerul atunci cand saruta. Apeleaza la foarte multe trucuri pentru a-si duce iubitul pe culmile placerile, saruturile sale transformandu-se in adevarate dovezi de pasiune si salbaticiune. Amatoare de perversiuni, saruturile nativei din Leu sunt lipsite de inhibitii si reusesc de fiecare data sa isi surprinda partenerul. De obicei, saruturile sale sunt lungi si seamana cu o lupta din jungla: muscaturi, zgarieturi si suspine.

FECIOARA:
Se stie ca nativele din Fecioara nu pun sexul pe primul loc, preferand sa treaca prin filtrul gandirii toate aspectele pe care le implica o noua aventura sexuala. Timida, saruturile sale sunt delicate, fine si extrem de subtile. Atunci cand este indragostita, ofera tot ce are mai bun, iar saruturile sale devin pasionale, fiind capabile sa iti dea fiori pe sina spinarii.

BALANTA:
Nativele din Balanta adora sa transforme reprizele de sarutat intr-un adevarat show patimas si incendiar. Constiente de sex-appeal-ul sau, le place sa experimenteze, reusind sa isi surprinda partenerul intr-un mod foarte placut. Cand vine vorba de sex, ii place sa ia initiativa, dar la inceputul relatiei, merge pe mana iubitului.

SCORPION:
Pentru nativele din Scorpion, sexul este cel mai important, sarutul aflandu-se intr-un plan secundar, care anticipeaza partida incendiara de sex ce urmeaza sa aiba loc. Dominate de impulsuri sexuale puternice, saruturile Scorpioancelor sunt extreme de pasionale si profunde. Ii place sa faca tot felul de aluzii sexuale cand saruta, dovedind ca este o persoana lipsita de inhibitii.

SAGETATOR:
Pline de viata si inteligente, nativele din Sagetator nu pot trai fara senzatia ca sunt libere sa faca ce le pofteste inima. Firi indraznete, saruturile sagetatorului sunt pline de surprize si spontane, reusind sa il faca pe cel sarutat sa isi doreasca mereu mai mult. Ca si nativele din Gemeni, intrerup sarutul pentru a sopti la urechea iubitului cuvinte dulci sau glume deocheate.

CAPRICORN:
Nativele din Capricorn adora flirtul, actiune pe care o practica intr-un mod natural si nonsalant. De aceea si saruturile sale sunt relaxate si indelungi. Armonia este esentiala pentru Capricorn care va face tot posibilul pentru a fi pe aceeasi lungime de unda cu partererul sau. Nativele acestei zodii se pierd uneori in saruturile pasionale cu care reusesc sa suceasca mintile iubitului.

VARSATOR:
Nativele din Varsator adora aventura si ajunge in patul cuiva doar daca ii este stimulata imaginatia. Pentru ca adora sa vada tot ce se intampla in jurul sau, Varsatorului nu ii place sa inchida ochii cand saruta. Ii place sa detina controlul, saruturile sale fiind salbatice si umede. Saruturile pasionale sunt de ajuns pentru a fi pregatita pentru o partida de sex, plina de senzatii unice.

PESTI:
Nativele din Pesti sunt cele mai romantice fiinte din zodiac. Sarutul care le face sa isi piarda mintile este cel frantuzesc, care le trezeste de fiecare data senzatii tulburatoare. Saruturile sale devin pasionale si extreme de senzuale, deoarece in dragoste le place sa ofere totul. Pestii nu se grabesc niciodata cand saruta, fiind adeptele unui sarut pe indelete, de lunga durata.

But mama im in love with a criminal
and this type of love isnt rational its physical,
mama please dont cry i will be alright,
all reason inside i just cant deny,
love the guy
funky2
Super Moderator
Super Moderator

Data de inscriere : 18/03/2012
Varsta : 20
Localizare Localizare : iasi

http://partylife.forumgratuit.ro/profile?mode=editprofile

Sus In jos

Re: Cum saruta fiecare zodie?

Mesaj Scris de BlackCat.Denny la data de Joi Apr 05, 2012 11:20 am

eu sunt berbec si va domin va domin va domin Laughing)

Se aud doar două linguri ce amestecă în pahare
Şi n-au curaj să-şi privească mama
Au văzut deja la baie că-ncerca s-ascundă rana
Că ai venit târziu aseară, mort de beat
Dintr-o dată când mâncai te-ai oprit şi ai turbat
Ai aruncat cu telefonu în perete
Farfuria a zburat pe biciclete
Mijlocul nopţii şi vecinii din prejur
Auzeau doar vocea ta cum scuipa înjurături
Ai urlat la ea că totul a fost prea sărac
Fără să ştii că ăia mici stăteau ascunşi sub pat
Şi se ţineau de mână în timp ce tu în dormitor
O loveai cu palma pe femeia vieţii lor
Ţi-arunci neputinţa pe soţie
Şi îţi amputezi copii încă din copilărie
Boule, le umplii viaţa de ruşine
Prostule, cândva am fost la fel ca tine

BlackCat.Denny
Moderator
Moderator

Data de inscriere : 03/04/2012
Varsta : 21
Localizare Localizare : Cluj

Sus In jos

Mesaj Scris de Picaro la data de Joi Apr 05, 2012 12:59 pm

Varsator O_______________________________O
Hai lasa-ma, pe astea chiar nu le cred Laughing

No sign of wings, as you turn your back on me
Picaro
Designer
Designer

Varsta : 23
Localizare Localizare : Cluj

Sus In jos

Mesaj Scris de funky2 la data de Joi Apr 05, 2012 10:14 pm

Eu is leu :->

But mama im in love with a criminal
and this type of love isnt rational its physical,
mama please dont cry i will be alright,
all reason inside i just cant deny,
love the guy
funky2
Super Moderator
Super Moderator

Localizare Localizare : iasi

http://partylife.forumgratuit.ro/profile?mode=editprofile

Sus In jos

Mesaj Scris de R a l u. la data de Vin Apr 06, 2012 12:07 am

Haaa!!!! Sunt berbec!! Vă domin! >happy

Party Fan
Party Fan

Data de inscriere : 03/04/2012
Varsta : 17
Localizare Localizare : Pe dreapta.

Sus In jos

Mesaj Scris de Co. la data de Vin Apr 06, 2012 2:03 am

Gemenii se excita foarte usor cand le sunt soptite la ureche cuvinte de dragoste fierbinti sau sunt provocati la o discutie “fara perdea”. Din acest motiv, chiar si cand saruta, vorbele, observatiile haioase si chicotelile nu lipsesc din repertoriul sau. Saruturile sunt scurte si nu ii place sa domine in timpul sarutului.

Party VIP

Data de inscriere : 04/04/2012
Localizare Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Mesaj Scris de The end la data de Mar Apr 10, 2012 8:36 am

CAPRICORN:
Nativele din Capricorn adora flirtul, actiune pe care o practica intr-un mod natural si nonsalant. De aceea si saruturile sale sunt relaxate si indelungi. Armonia este esentiala pentru Capricorn care va face tot posibilul pentru a fi pe aceeasi lungime de unda cu partererul sau. Nativele acestei zodii se pierd uneori in saruturile pasionale cu care reusesc sa suceasca mintile iubitului.

- Mda -.- Cand incep sa sarut o persoana nu-mi mai dau drumul o vreme xD
- Nu-mi place flirtul-.- Urasc chestiile siropoase [ma fac sa vomit...]
- Mda.. Din cand in cand ma pierd in sarut O.O
- Si da.. Mi sa spus ca sarut al nai** de bine O.O [SOOO fu****g modest!]

Hey, you! YES, YOU! You look delicious. Can I eat you?
The end
Vip
Vip

Data de inscriere : 07/04/2012

http://myplace.forumgratuit.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de Blue Minzy. la data de Joi Apr 26, 2012 9:36 am

Hump, sunt Capricorn leon

Blue Minzy.
Party member