Life's a party
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Music Means Passion.

3 participanți

In jos

Music Means Passion.  Empty Music Means Passion.

Mesaj Scris de Blue Minzy. Joi Apr 26, 2012 7:55 am

Hey there!
Primul smut in sase luni, so nu va imaginati ca o sa fie nu stiu ce.
Anyway, enjoy :*

Music Means Passion.

Music Means Passion.  2q8u5xy


'Less than three is just a tease
Send those nudes, make me drool'

'Probabil iar au plecat parintii de acasa ... Altfel fratiorul meu mai mic nu ar asculta genul asta de muzica.' Hump, probabil ar trebui sa merg sa vad ce face ... Sper sa nu fie inchisa usa. Data trecuta a trebuit sa o daram doar k sa descopar o camera goala. Frati'miu fiind in bucatarie. Am sarit de pe pervazul geamului si am deschis usa. Muzica era din ce in ce mai tare cum ma apropiam de usa sa. Am apasat pe clanta si spre surprinderea mea usa s'a deschis. Am deschis'o incet si am intrat. Welcome to the dark side! We've got naughty music!!

'Hit me up - make me cum
Wanna sext? I'll show you some'

Yoh statea intins pe pat, cu ochii inchisi. Probabil doarme. Dar trebuie sa recunosc, are cele mai sexy pozitii cand doarme. Sau cand face dus. Multe fete de la scoala ar vrea sa vada ce vad eu acum. Dar deh, eu sunt mai special nu? M'am apropiat de pat si m'am lasat peste el. Arata atat de innocent. Nu ca muzica pe care o asculta. Sunt sigur ca daca ii imprumut IPod'ul am multe de gasit in el. M'am apropiat si mai tare de el si I'am furat un pupic. A tresarit usor cand buzele mele le'au intalnit pe ale sale apoi a deschis ochii. Unul cate unul.
- Hao, ce faci aici?
Avea vocea asa somnoroasa. Incat imi vine sa I'll mananc. I'am zambit si mi'am lipit iar buzele de ale sale. Acum putin mai tare, incercand sa'I alung somnul.

'Sticky drama all the way
Want my dick? You gotta pay!'

De data asta participa si el la sarut. Ceea ce I'll face mult mai pasional. L'am ridicat in fund apoi l'am impins lipindul de peretele de langa pat. Am simtit doua maini reci, incercand sa'mi ridice tricoul. I'am zambit iar el mi'a urmat exemplul. Numai felul in care isi arata dintii perfectii ma face sa I'll vreau. Tremura si inima incepuse sa ii bata mai tare. Se poate citi in ochii lui ca este excitat si speriat. Nu I'll invinuiesc. Asta v'a fi prima oara pentru el. Dar nu aveam sa I'll ranesc.

'I wanna fuck you hard
I wanna feel you deep
I wanna aah ahh
I wanna aah ahh'

Nu l'as rani niciodata, e ca si cum as face rau jumatatii mele. Imi plimbam mainile usor pe trupul sau fragil, dezmierdandu'l. Mi'am mutat buzele pe gatul sau, atingand pielea sensibila pe jumatate dezgolita. A gemut usor si mi'a lasat mai mult spatiu. Mana mea se duse incet pe abdomenul incordat degetele trecusera pe pielea fina urcand pe sub bluza pana pe piept unde am inceput sa'I mangai sfarcurile pe rand. Facand cerculete in jurul lor si chinuindul cu miscari incete. Gemea des si incet, ori asta ori nu auzeam din cauza muzicii.

'You've seen what my thumbs can do
Time to use my tongue on you'

Tremurul lui ma starnea si mai tare. Probabil nu facea asta intentionat. Dar fiecare miscare pe care o face imi da fiorii. Facandu'ma sa vreau sa continui, sa merg mai departe. Dar nu pot, nu vreau sa'l fac sa sufere. L'am imbratisat strans si I'am dat bluza jos, acum facand parte din mormanul de haine de pe podea.
- Esti sigur ca vrei asta?
L'am auzit inghitind in second. De asemena puteam sa ii aud bataile puternice ale inimii.
- D da, te vreau ... Dar stiu ca o sa doara ...
- O sa trecem peste asta impreuna, nu?
- Promiti ca o sa fi bland?
- Normal, sti doar ca nu as putea sa'ti fac rau.
- Stiu ...

'I wanna fuck you hard
I wanna feel you deep
I wanna rock your body
I wanna taste your sweet'

I'am zambit si am continuat. Dar incet. Tinea ochii inchisi, crezand ca o sa trec direct la actiune. Dar nu o sa fac asta, I'am spus ca nu am de gand sa'l ranesc ... Mi'am coborat usor buzele pe corpul sau dulce, incepand sa'i sarut sfarcurile pe rand, rasucindu'le cu dintii si lingandu'le usor. Apoi sugandu'le, provocandu'l pe Yoh sa scoata gemete care erau o adevarata muzica pentru mine. Yoh continua sa tremure sub mine, fara sa scoata nici un cuvant. Isi musca buzele in continu. Am mers mai jos, plasand sarutari mici peste tot. Puteam sa'I simt respiratia fierbinte pe gat'ul meu. Pur si simplu, ma innebuneste, facandu'ma sa nu ma pot gandi la altceva decat la el. Oficially, am cel mai sweet si sexy frate. Am inceput sa ma joc cu buricul sau, cauzand un sentiment placut. Gemetele de placere continuau iar frica din ochii sai se risipea pentru a isi relua locul de fiecare data cand fac ceva nou. I'am dat jos blugii si boxerii. Am zambit satisfacut vazandu'I noanta aprinsa de rosu in obrajii. Mi'am lasat mana sa 'cada' in 'acel' loc. Roseata din obrajii devenea din ce in ce mai evidenta iar gemetele de placere se auzeau in toata camera.
- Nght ... Hao, stop teasing!
Am zambit si mai tare. E nerabdator.

'Show me what you got on my LCD
Let's get down to it
So you can get down on me
Cybering is so 1999
You've got to be textually active
If you wanna be mine'

M'am asezat mai bine intre picioarele sale si I'am prins buzele dulci intr'un sarut apasat si plin de dorinta. Mi'am plimbat limba pe buzele sale apetisante asteptand permisiunea de a explora restul. Incercam sa'l distrag de la durerea ce v'a urma. Mainile sale si'au facut drum spre camasa mea, incercand sa o dea jos apoi blugii skinny pana cand am ramas fara haine. I'am zambit iar el a incercat sa se uite in alta parte, ca sa'si ascunda roseata din obraji.

'Love me or hate me but you want to fuck me
My love is unrestricted
You know you wanna lick this
I'm stronger than the strongest drug you've ever had
Mix 'em all together and I would still be twice as bad'

M'am intins spre noptiera si am scos dintr'un sertar un tub micut. Avea acea privire gen 'WTF?!'. Nu m'am putut abtine si am chicotit. Am deschis tubul si am luat cu doua degete din continutul destul de lipicios. A dat din cap afirmativ si s'a lasat pe spate in timp ce eu ma chinui sa pun sticluta la loc. Si'a pus picioarele pe umerii mei si a inchis ochii. Mi'am muscat buza inferioara cand am vazut acea imagine. Fuck, I'm so excited right now ...

'Cause ...
I wanna fuck you hard
I wanna feel you deep
I wanna rock your body
I wanna taste your sweet'

M'am aplecat peste el si I'am prins buzele intr'un sarut pasional, incercand sa I'll distrag de la ceea ce avea sa se intample. Incet , am impins un deget in el iar el a tipat de durere. Am aplicat mai multa presiune in sarut.

'I wanna fuck you hard
I wanna feel you deep
I wanna fucking rock your body'

- Relaxeaza'te ...
In curand s'a relaxat si m'a lasat sa continui. Am continuat in timp ce'am lasat una din mainile mele se joace cu sfarcurile lui. Gemea, de placere amestecata cu durere , dar gemetele lui erau muzica pentru mine. Am adaugat al doilea deget, asigurandu'ma ca nu merg prea repede. Gemetele deveneau din ce in ce mai dese.
- Hu'h!!
Sweet, am gasit acel loc inauntru'l sau. Tot ce am de facut acum e sa abuzez putin de el pana isi pierde mintile.

Yoh's P.O.V

'I wanna fuck you hard
I wanna feel you deep
I wanna aah ahh
I wanna aah ahh'

- Nght ...
Daca o tine tot asa, o sa innebunesc. El ma innebuneste. Felul cum se misca, cata grija are de mine si fuck, cat de sexy poate fi! Ma intreb cand o sa vina mama si tata acasa, daca o sa ne prinda in pozitia asta o sa fim pedepsiti pana in ziua cand murim.

'I wanna fuck you hard
I wanna feel you deep
I wanna rock your body
I wanna taste your sweet'

- Aahh! Make me cum bitch!
- Naughty boy!!
- Shut the fuck up and do ya thing!
Fuck, nu am putut sa tac? Si'a scos degetele si s'a intins dupa tubul pe care I'll ascund in sertarul de langa pat. S'a 'pregatit' si m'a tras mai aproape. M'am ridicat putin doar ca sa ii prind buzele cu ale mele. Nu vroiam sa arat asta, dar chiar imi e frica. E prima data pentru mine si nu stiu la ce sa ma astept. Sper doar ca o sa o I'a incet. S'a asezat m'ai bine intre picioarele mele si m'a penetrat.

'Love me or hate me but you want to fuck me
My love is unrestricted
You know you wanna lick this
I'm stronger than the strongest drug you've ever had
Mix 'em all together and I would still be twice as bad'

Vroiam sa tip si sa ma dau mai in spate, dar stiu ca durerea nu v'a dura mult si avea sa fie inlocuita de placere. Inainta usor doar ca sa se retraga brusc. Contina sa faca miscari incete, de fiecare data atingand acel loc. Am simtit acea caldura in stomac si mi'am dat seama ca nu avea sa mai dureze mult. A marit ritmul zambind, avea acel zambet pe fata. Am inceput sa gem din ce in ce mai des si mai tare, cateodeata chiar tipand.
- Hao!!

'When I text it's seckz! sex! sex!
You start to undress! Dress!
Poppin' out your chest,
At your friends' request.
Now I'm rocking on your top
And you know I just can't stop stop
Make you drop
Feel you up till I hit the spot
'Cause I can't take TAKE TAKE
ALL THIS WAIT! WAIT!
I'm so impatient
You got me waitin
Cut this shit!
Show your tits!
Flip it out on my sidekick
Like quagmire on family guy
Giggity!!! Giggity!!! All the time'

A zambit larg cand a simtit lichidul lipicios si a ejaculat si el, inauntrul meu. Am oftat fericit iar el s'a asezat langa mine.

'There I go!
Sexting all my mother fucking favorite hoes
Stereo blast it up! Go ape shit and tear it up
We can make you look like hobos
She's texting if she should swallow
Hellz ya! Go for more
Parents banging down the door'

- Sti, imi place piesa asta ...
Am zambit, stiu de ce ii place ...
- Asta inseamna ca o sa o ascultam mai des?!
- Poate ...

'I wanna fuck you hard
I wanna feel you deep
I wanna rock your body
I wanna taste your sweet
I wanna fuck you hard
I wanna feel you deep
I wanna aah ahh
I wanna aah ahh'

Sfarsit!
Blue Minzy.
Blue Minzy.
Party member
Party member

Mesaje : 230
Data de inscriere : 15/03/2012
Varsta : 25
Localizare Localizare : Your dreams :))

Sus In jos

Music Means Passion.  Empty Re: Music Means Passion.

Mesaj Scris de Ayda Joi Apr 26, 2012 8:35 am

Foarte misto ,pacat ca e One-Shot.
Deci gemeni astia is criminali nu alta:)), ma intreb cum ar reactiona parinti lor cand si-ar vedea copii unu peste altu Laughing
Este un fic super :X
Ayda
Ayda
Fondator
Fondator

Mesaje : 130
Data de inscriere : 15/03/2012
Varsta : 27

https://partylife.forumgratuit.ro

Sus In jos

Music Means Passion.  Empty Re: Music Means Passion.

Mesaj Scris de Roxana XD Mier Mai 09, 2012 12:34 pm

sa pun asta la fan fiction?
Roxana XD
Roxana XD
Admin
Admin

Mesaje : 572
Data de inscriere : 25/03/2012
Varsta : 28
Localizare Localizare : Bistrita~Nasaud {Josenii~Bargaului}

http://se7enworld.forumsmusic.com/

Sus In jos

Music Means Passion.  Empty Re: Music Means Passion.

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare
» Music.

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum